Osmanlı Portföy Fonları ile ilgili detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İlgi Alanlarınız
Succes
Teşekkürler!
Talebiniz bize ulaşmıştır.
En kısa sürede Temsilcimiz sizinle irtibat kuracaktır.
Bir hata oluştu!
Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
Misyon Resim
Ömer Topbaş
Fon Yöneticisi

Darrüşşafaka Lisesi’ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Garanti Bankası yatırım fonlarının yatırım komitesinde yer almıştır. Garanti Bankası Yatırım Bankacılığı Koordinatörü olarak, Garanti Bankası menkul kıymet aracılık işlemlerini ve çeşitli bireysel bankacılık faaliyetlerini yönetmiştir. 2006 ve 2007 arası Merrill Lynch Türkiye'nin hisse biriminin yönetimini üstlenmiştir. 2007'den itibaren kendi kurduğu hedge fonun yanı sıra 2010 yılından itibaren de Osmanlı’da portföy yöneticiliği yapmaktadır.

Misyon Resim
Mehmet Taylan Tatlısu
Fon Yöneticisi
İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü mezunudur.

1996-2005 yılları arası Garanti Bankası’nda bireysel bankacılık, özel bankacılık ve menkul kıymet aracılık faaliyetlerinde çalışmıştır. 2005-2009 arası Garanti Bankası Genel Müdürlük Yatırım Bankacılığı Şube Müdürü olarak özel bankacılık müşterilerine yatırım danışmanlığı ve aracılık servislerini yönetmiştir.2010 yılından itibaren Osmanlı Portföy Yönetimi’nde portföy yöneticisi olarak çalışmakta olup SPK Düzey 3 ve Türev lisanslarına sahiptir.

Misyon Resim
Can Tuğrul Kıyıcı
Fon Yöneticisi

University of Warwick–Ekonomi/Finans ve Boğaziçi Üniversitesi Finans Mühendisliği yüksek lisans programlarını bitirmiştir.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İktisat/İşletme Bölümü, University of London (LondonSchool of Economics) İktisat/İşletme bölümlerinde lisans eğitimini tamamladıktan sonra 2007 tarihinde Garanti Portföy Yönetimi’nde iş hayatına başlamış olup daha sonra Garanti Bankası, İş Portföy Yönetimi şirketlerinde çalışmıştır. Osmanlı Portföy Yönetimi’nde 2021 tarihinden itibaren portföy yöneticisi olarak çalışmaktadır. SPK Düzey 3, Türev Araçlar ve CFA lisansları mevcuttur.